Kancelaria podatkowa Teresy Jurgielewicz

Kancelaria Podatkowa istnieje nieprzerwanie od 1994 roku, działa na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej nr licencji 4114. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz dynamiczny rozwój sprawiają, że wiemy, co jest najważniejsze dla naszych Klientów.

Kompetentna, wykwalifikowana kadra nieustannie dba o to, by przedsiębiorca mógł swobodnie rozwijać swą działalność pozostawiając nam aspekty związane z szerokim spektrum gospodarczym.

Na każdym etapie dbamy o właściwe dostosowanie rozwiązań podatkowych do prowadzonej przez naszych klientów działalności.

W pełni ponosimy odpowiedzialność za powierzone nam dokumenty jak również wykonywane przez nas usługi.

Oprócz kwalifikacji zawodowych posiadamy także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, co jest obok kwalifikacji zawodowych niewątpliwie gwarancją bezpieczeństwa.

Klientami Kancelarii Podatkowej są głównie przedsiębiorstwa z województwa warmińsko-mazurskiego oraz województwa mazowieckiego.

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.